Jesle Praha 5 – informace

Dětské centrum Bedrníček nabízí péči o dítě formou jesliček ve věku 6 měsíců až 3 roky. Jesle Praha 5 jsou nyní nově rozdělené na dvě oddělení – oddělení miminek od 6 měsíců do 1,5 roku a od 1,5 do 3 let. V případě, že Vám Vaše děťátko nevezmou ve 3 letech do školky, můžete v našich jesličkách pokračovat až do 4 let, popřípadě můžete přejít do naší české či česko – anglické školky. Díky malému kolektivu je dětem poskytována prvotřídní individuální péče, která pomáhá všestranně rozvíjet každé dítko.

Tématické Jesle

Každý týden je jinak tematicky zaměřen a každému tématu je přizpůsoben denní program Jeslí. V denním programu jsou zahrnuty výtvarné, hudební i rozumové činnosti. Vše je poskládáno tak, aby se děťátka rozvíjela po všech stránkách a vždy zábavnou formou. Každý den jdeme s dětmi ven – nejčastěji na naší zahrádku, ale někdy i na procházku či blízké hřiště. Též vedeme děti k dodržování hygienických návyků, před dovršením 3 roku učíme děti dle přání rodičů k samostatnosti a soběstačnosti – příprava na vstup do školky.

Kroužky Pro děti je zde též připravena možnost kroužků. Nabízíme hudebně – pohybový kroužek, jógu, angličtinu a keramiku.   Provozní doba jesliček je od 7:30h do 17:30h. Nabíráme děti během celého roku, kapacita jesliček je však omezena, takže neváhejte…:-)).

 

Pro získání bližších informací je možné domluvit si prohlídku na čísle 603 396 038 nebo 605 108 371. Rády vás zde uvítáme, poskytneme veškeré informace a zodpovíme všechny vaše dotazy. Za Jesle Praha 5 – Bedrníček Marta & Petra.