Informace – příměstský tábor praha

Během letních prázdnin nabízíme rodičům příměstský tábor pro děti od 3 let do 7 let, které přes léto mají svou mateřskou školku zavřenou a nemají možnost jiného hlídání. Příměstské tábory probíhají každý den od 8h do 16h.

Nabízíme program plný her, pohybových aktivit a soutěží, výtvarných, hudebních a dramatických činností, výletů atd.

Každý týden je různě tematický zaměřený – viz tabulka.

Rozpis jídelníčku a plán činností naleznete vždy před začátkem týdne na našem webu či u nás v centru na nástěnce.

Cena tábora je 2490Kč / týden s obědem a svačinkami – dopolední a odpolední.

Výjimku tvoří druhý týden (13.7.-17.7.2020), kdy bude mít tábor V.I.P. vedoucího. Cena tábora v tomto týdnu je 2990Kč. (ale určitě je o co stát, to Vám zaručujeme!)

Jsme plátci DPH.

V duchu „ZAČÍT SPOLU“ – aneb tvoříme CENTRA AKTIVIT!

TÉMA: ŽIVLY

6.7.-10.7.2020

KNIHY A PÍSMENA

13.7.-17.7.2020

POKUSY A OBJEVY

20.7.-24.7.2020

POHYB, HUDBA, RELAXACE

27.7.-31.7.2020

DOMÁCNOST

3.8.-7.8.2020

DÍLNA

10.8.-14.8.2020

DRAMATICKÉ HRY

17.8.-21.8.2020

ATELIÉR

24.8.-28.8.2020

chystání koutků na provoz od září – NENÍ PŘÍM. TÁBOR!

Příměstské tábory Praha

Milé děti, maminky i tatínci :-). Vítáme Vás v dětském centru Bedrníček. Co je to dětské centrum Bedrníček? To je soukromá mateřská školka, soukromé jesle a o prázdninách také příměstské tábory. Nyní bych Vám ráda představila naši nabídku hlídání dětí v době letních prázdnin: Po loňském úspěchu, kdy se k nám děti opakovaně vracely,  jsme se rozhodly opět pořádat během letních prázdnin příměstské tábory. Naše tábory jsou určené pro děti od 3 do 7 let a jsou nejen pro děti z Prahy 5, ale rády zde přivítáme i děti z jiných částí Prahy, z okolí Prahy,  sourozence či kamarády dětí, kteří navštěvují naší  školku nebo jesle.

Příměstské tábory a jejich rozdělení

Příměstské tábory jsou jako loni rozděleny po týdnech. Každý příměstský tábor má své téma -např.“Doba ledová, Olympijské hry či Dopravní hřiště atd. Během každého příměstského tábora děti zažijí spoustu zábavy. Máme pro děti připraveny zajímavé kreativní tvoření, mnoho pohybových her a soutěží, rozumové a logické hry. Dětem z naší soukromé školky a jesliček nabízíme zajímavé kroužky. I děti přicházející pouze na příměstský tábor mají možnost přihlásit se jednorázově na nějaký kroužek – nabídku kroužků naleznete opět v sekci ifo příměstský tábor. Příměstské tábory se konají na adrese našeho centra a to v době otevírací doby – 8h – 16h. Pokud Vás zaujala naše nabídka, nebo v případě dotazů napiště, či volejte – sekce na webu kontakt příměstský tábor. Rády Vám vše zodpovíme J.   Těšíme se na Vás Vaše tety Marta a Petra

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY – CENÍK

Cena příměstských táborů je 2290Kč – český PT / týden (s obědem i se svačinou) nebo 3290Kč – anglický PT / týden (s obědem i se svačinou). Doporučujeme podat přihlášku a zaplatit zálohu co nejdříve. Preferujeme individuální přístup a pohodovou atmosféru a tak je počet dětí na týden omezen. Přihlášku lze podat a zálohu složit nejpozději týden před konáním vybraného tábora (v případě, že je termín ještě volný). Zbytek ceny je možné uhradit v den nástupu. Záloha činí 1000Kč/ 1 dítě/ 1 týden.  Při stornovaní účasti dítěte déle než týden předem bude vrácena záloha v plné výši. Při stornovaní kratší než jeden týden bude vráceno 50% zaplacené zálohy. Při stornování den před nástupem a v den nástupu se záloha nevrací. Toto opatření je z provozních důvodů (objednané obědy a svačiny, nakoupený materiál, popř. sjednaná výpomoc)

č. účtu: 289364429/0300