Info – Víkendové akce pro maminky

Naše centrum poskytuje prvotřídní péči nejenom dětem, ale také jejich maminkám. Vždy jednou za měsíc je pro maminky, nebo pro maminky s dětmi uspořádána různě tematická akce. Všechny tyto akce jsou relaxačně laděné, takže maminky si odpočinou a zažijí příjemný den.

Akce probíhají většinou v neděli buď celý den, nebo odpoledne dle programu. Každá akce je různě tematicky zaměřená. Nabízíme relaxační den formou masáží, příjemného cvičení jógy, dynamického cvičení na balonech, vlnění v rytmu latinsko-amerických tanců a spoustu dalších způsobů odpočinku. Dále je možné prohloubit své znalosti v anglickém nebo francouzském jazyce. Maminky s dětmi čeká také spousta výtvarných a pracovních aktivit: malba na sklo, na hedvábí, mandal nebo třeba výroba vlastní bižutérie.

Kapacita míst na konané akce je omezena, proto je třeba se na akce hlásit včas.

Nejpozději týden před konanou akcí je třeba uhradit zálohu, která činí polovinu z dané částky. Zbytek je možno uhradit v den akce na místě. Při omluvě z konané akce nejpozději den předem se záloha vrací. Při omluvě v den konané akce nebo neomluvení se, záloha propadá.

Všechny akce jsou pečlivě a s láskou připravované a našim cílem je, abyste zažily neobyčejný den a zároveň si odpočinuly. Proto neváhejte a učiňte tak.

Moc se na vás těšíme!!!