anglická-mš
anglická-mš2
česká-mš
česká-mš2
herna-mimi-jesličky

V našich mateřských školách nabízíme péči o Vaše dítě, a to ve věku 3 až 6 let. Na přání rodičů jsme pro vás otevřely i předškolní třídu, kde se zaměříme na kvalitní přípravu vašeho dítka do školy. Dle potřeby může vaše dítko navštěvovat naše dětské centrum až do sedmi let. Díky malému kolektivu je dětem poskytována prvotřídní individuální péče, která pomáhá všestranně rozvíjet každé dítko. Naše mateřská školka je každý týden jinak tematicky zaměřena a každému tématu je přizpůsoben denní program. V denním programu jsou zahrnuty různé činnosti – výtvarné, hudební, rozumové, pohybové, jazykové atd. Vše je poskládáno tak, aby se děťátka rozvíjela po všech stránkách a vždy hravou a zábavnou formou. Již od tří let pomalu trénujeme do školy, a to pomocí didaktických materiálů – obrázků, plakátů atd. Učíme se abecedu, počítat, historii, zeměpis a spoustu dalších zajímavých a nezbytných témat 🙂   Každý den chodíme s dětmi ven na procházku nebo navštívíme hřiště v našem okolí.

Další částí našeho programu je JÓGA a vše józe blízké. Jógu s dětmi cvičíme již několik let a je to jeden z nejoblíbenějších dětských kroužků. Toto nás tedy inspirovalo více se na jógu zaměřit a zapojit ji i do našeho prográmku.  Už to u nás není jen o kočičce, pejskovi a kobře, ale děti se učí i mnohem náročnější pozice a vedou je k dokonalosti. S dětmi se učíme správně dýchat, zpívat mantry, hrát na muzikoterapeutické nástroje a relaxovat s nimi. Využíváme také další relaxační techniky jako je malování mandal či jemné tématické masáže. Je nám velmi blízká i léčivá aromaterapie – postupně probíráme jednotlivé éterické oleje a jejich účinky.

Existuje spoustu možností (o kterých možná ani nevíte :-)), jak s dětmi relaxovat.

Provozní doba Mateřské školky je od 7:30h do 17:30h. Nabíráme děti během celého roku, kapacita MŠ je však omezena.

Kontakt

Pro získání bližších informací je možné domluvit si prohlídku na čísle 603 396 038 nebo 605 108 371. Rády vás zde uvítáme, poskytneme veškeré informace a zodpovíme všechny vaše dotazy.