Příměstské tábory Praha

Milé děti, maminky i tatínci :-). Vítáme Vás v dětském centru Bedrníček. Co je to dětské centrum Bedrníček? To je soukromá mateřská školka, soukromé jesle a o prázdninách také příměstské tábory. Nyní bych Vám ráda představila naši nabídku hlídání dětí v době letních prázdnin: Po loňském úspěchu, kdy se k nám děti opakovaně vracely,  jsme se rozhodly opět pořádat během letních prázdnin příměstské tábory. Naše tábory jsou určené pro děti od 3 do 7 let a jsou nejen pro děti z Prahy 5, ale rády zde přivítáme i děti z jiných částí Prahy, z okolí Prahy,  sourozence či kamarády dětí, kteří navštěvují naší  školku nebo jesle.

Příměstské tábory a jejich rozdělení

Příměstské tábory jsou jako loni rozděleny po týdnech. Každý příměstský tábor má své téma -např.“Doba ledová, Olympijské hry či Dopravní hřiště atd. Během každého příměstského tábora děti zažijí spoustu zábavy. Máme pro děti připraveny zajímavé kreativní tvoření, mnoho pohybových her a soutěží, rozumové a logické hry. Dětem z naší soukromé školky a jesliček nabízíme zajímavé kroužky. I děti přicházející pouze na příměstský tábor mají možnost přihlásit se jednorázově na nějaký kroužek – nabídku kroužků naleznete opět v sekci ifo příměstský tábor. Příměstské tábory se konají na adrese našeho centra a to v době otevírací doby – 8h – 16h. Pokud Vás zaujala naše nabídka, nebo v případě dotazů napiště, či volejte – sekce na webu kontakt příměstský tábor. Rády Vám vše zodpovíme J.   Těšíme se na Vás Vaše tety Marta a Petra

Příměstské tábory – Ceník

Cena příměstských táborů je 2290Kč – český PT / týden (s obědem i se svačinou) nebo 3290Kč – anglický PT / týden (s obědem i se svačinou). Doporučujeme podat přihlášku a zaplatit zálohu co nejdříve. Preferujeme individuální přístup a pohodovou atmosféru a tak je počet dětí na týden omezen. Přihlášku lze podat a zálohu složit nejpozději týden před konáním vybraného tábora (v případě, že je termín ještě volný). Zbytek ceny je možné uhradit v den nástupu. Záloha činí 1000Kč/ 1 dítě/ 1 týden.  Při stornovaní účasti dítěte déle než týden předem bude vrácena záloha v plné výši. Při stornovaní kratší než jeden týden bude vráceno 50% zaplacené zálohy. Při stornování den před nástupem a v den nástupu se záloha nevrací. Toto opatření je z provozních důvodů (objednané obědy a svačiny, nakoupený materiál, popř. sjednaná výpomoc)

č. účtu: 289364429/0300