anglická-mš
anglická-mš2
česká-mš
česká-mš2
herna-mimi-jesličky

 

Po nadšení dětí a zkušenostech s angličtinou v naší mateřské školce a velké poptávce rodičů dětí jiných národností žijící v České republice, jsme se rozhodly otevřít třídu česko-anglické školky. Tato školka je určená jak českým dětem, tak právě i dětem, které mají jinou národnost, ale žijí v České republice a chtějí se přirozeně učit dva nebo více cizích jazyků.

 

Naše česko-anglická školka je netradiční v tom, že čeština a angličtina se po dni střídají, což není tak obvyklé. Jeden den tedy slyší děti češtinu a druhý angličtinu. Děti se naprosto přirozeně a nenásilně učí oba jazyky a snaží se je postupně rozlišovat. Program je bohatý a rozmanitý a mění se vždy po týdnu. Pro děti je připravena spousta činností  – hudebních, pohybových, výtvarných a mnoho dalších. Výuka probíhá v krásných, čistých, prosluněných, nových prostorech našeho centra.

 

Spolupracujeme s mezinárodní jazykovou školou – Educa-Languages, s nimiž děti zažívají spoustu legrace, přirozeně se zapojují do výuky a užívají si přátelské atmosféry. Český jazyk od nich opravdu neuslyší :-).

 

Provozní doba školky

Provozní doba centra je od 7:30h do 17:30h, přítomnost učitele v česko – anglické školce je od 8h do 16:30. Po dobu přítomnosti učitele děti budou komunikovat s učitelem v jazyce – Čj/Aj dle harmonogramu, v době 7:30-8h a 16:30-17:30 budou komunikace v českém jazyce.   Pro děti je zde k dispozici široká nabídka odpoledních kroužků, které ovšem probíhají pouze v českém jazyce. Více viz kroužky pro děti. Nabíráme děti během celého roku dle potřeby rodičů. Vzhledem k tomu, že preferujeme individuální péči a malý kolektiv dětí ve třídě, je kapacita MŠ omezena, takže neváhejte!!! 🙂

Kontakt

Pro získání bližších informací je možné domluvit si prohlídku na čísle 603 396 038 nebo 605 108 371. Rády vás zde uvítáme, poskytneme veškeré informace a zodpovíme všechny vaše dotazy.