anglická-mš
anglická-mš2
česká-mš
česká-mš2
herna-mimi-jesličky

 

Rády bychom Vám představily naši druhou alternativní školku zaměřenou nejen na jógu a muzikoterapii, ale také hlavně na angličtinu. Děti jsou z angličtiny nadšené a čím dál více se stává přirozenou součástí jejich života. Program v anglické školce je velmi pestrý. Spolupracujeme s mezinárodní jazykovou školou – Educa-Languages, s nimiž děti zažívají spoustu legrace, přirozeně se zapojují do výuky a užívají si přátelské atmosféry. Děti jsou rozděleny do dvou skupinek podle toho, jak moc už angličtinu ovládají. Opravdu dbáme na přirozený vývoj a netřeba děti nikam tlačit, poté totiž ztrácejí pocit jistoty, bezpečí a hlavně zájem… Začátky tedy tráví s tetou Lenkou, která je pomocí jednoduchých slov a frází pomalu seznamuje s jazykem… Když už si děti jazyk osvojí, přechází do druhé skupinky k „nečesky“ mluvícímu lektorovi, kde dále rozvíjí komunikaci v tomto jazyce. Je skvělé pozorovat jejich pokroky!

 

V této naší alternativní školičce s angličtinou máme děti ve věku 3-7 let. Samozřejmě také mohou děti nastoupit i v dřívějším věku, když to zvládají…:-) I v anglické školičce máme otevřenou předškolní třídku a individuálně se dětem věnujeme a připravujeme je pečlivě do školy – jak v anglickém, tak i v českém jazyce. Díky malému kolektivu je dětem poskytována prvotřídní individuální péče, která pomáhá všestranně rozvíjet každé dítko. Známe perfektně každé děťátko a svobodně ho necháváme rozvíjet se dle jeho tempa a zájmu. Pomáhá nám k tomu především program „Začít spolu“, který od září 2019 nově zapojíme i do konceptu anglické školky. Je to úžasný alternativní směr, kdy je kladen důraz na svobodu, individuální rozvoj a svébytnost, což samozřejmě nevylučuje dodržovat jasná pravidla chování a respektovat je. Děti touží poznávat svět a učit se vlastní činností. Učení je přirozenou součástí jejich života… Každý týden je jinak tématický zaměřený a program je uzpůsoben zájmu dětí. Každý den je naprosto odlišný a děti zažívají stále nové a nové věci. Tvoříme dětem (mimo jiné) učební koutky, říká se jim „centra aktivit“ a děti si vybírají dle svého zájmu, který koutek navštíví… Každý koutek nabízí jiný druh činnosti a děti tak rozvijí různé druhy inteligence – jazykově-verbální, logicko-matematickou, tělesně-pohybovou, zvukově-hudební, atd. Centra aktivit velmi propojujeme s jógou, muzikoterapií, aromaterapií, zpíváním manter a malováním mandal… Toto vše pomáhám dětem vracet se do středové osy a harmonizovat je. Během všech činností je vyučující součástí týmu a v roli průvodce dětí na jejich vzdělávací cestě. Vše probíhá samozřejmě v anglickém jazyce!

 

Provozní doba školky je od 7:30h do 17:30h. Nabíráme děti během celého roku, kapacita MŠ je však omezena.

 

KONTAKT

Pro získání bližších informací je možné domluvit si prohlídku na čísle 603 396 038 nebo 605 108 371. Rády vás zde uvítáme, poskytneme veškeré informace a zodpovíme všechny vaše dotazy.